درباره پل ورانگر

پـل ورانگر در یک نگاه

شرکت داده کاوان پیشرو ایده ورانگر از سال 1380 به عنوان تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی و یک پارچه، در حوزه ی پخش و فروشگاهی، محصولاتی متمایز و خدماتی تخصصی با نگاهی فرآیند محور و منطبق با نیازهای واقعی مشتریان ارایه نموده است که گواه آن استفاده بسیاری از بزرگان صنایع مذکور از این خدمات می باشد.
اکنون شرکت ورانگر با گذشت بیش از یک دهه ارایه موفق راهکارهای نرم افزاری به بیش از 600 شرکت بزرگ و متوسط حوزه ی پخش و فروشگاهی، با گستردگی بیش از 2000 مرکز توزیع و فروشگاه در سراسر کشور، راهکار مدیریت فروشگاه های زنجیره ای خود را با نام تجاری "پل" با تکیه بر دانش و تجربه ی بیش از 150 کارشناس فناوری اطلاعات، به بازار عرضه نموده است تا با استفاده از مدیریت بهینه فرآیندهای فروشگاهی و ایجاد مشتریان وفادار بتواند خدمتی منحصر به فرد به طیف جدیدی از مشتریان در حوزه های غذایی، پوشاک، آرایشی، بهداشتی، لوازم خانگی و سایر محصولات فرهنگی ارائه نماید.

 

0

حوزه توزيع و فروشگاه

slash 0

کارشناس نرم افزار

slash 0

مشتری فعال

slash 0

نسخه انلاين تبلت و موبايل

درباره "پل" ورانگر

گروه ورانگر؛ اولین و معتبرترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی در حوزه پخش، متمایزترین محصولات و خدمات را به بسیاری از بزرگان صنعت مذکور ارایه نموده است. 
تمامی فعالیت های فروشگاهی با هدف مدیریت متمرکز، در سه سطح دفتر مرکزی، فروشگاه و صندوق فروش، با امکان انجام عملیات خرده فروشی به صورت توزیعی و بدون وقفه ارایه و انجام تمامی فرآیندهای شرکت به صورت یکپارچه و مطابق با سیاست گذاری مدیران تضمین شده است. با این راهکار؛ مدیران با دسترسی به اطلاعات دقیق و آنلاین در همه ی سطوح سازمانی و تصمیم-گیری مناسب، مشتریانی ماندگار و کسب و کاری پر رونق خواهند داشت.

ادامه مطلب

مدیران ورانگر

اعضای هیات مدیره

برخی مشتریان ما

سال هاست بزرگان صنعت پخش با ما هستند.

با ما در تماس باشید